Skip to main content

Szkolenie z usuwania makijażu permanentnego dla linergistów oraz trenerów makijażu permanentnego, którzy chcą poszerzyć ofertę świadczonych usług i zacząć bezpiecznie korygować bądź usuwać pigmentację. Zakończone certyfikatem uprawniającym do wykonywania zabiegu oraz zakupu produktów PMU Professional Remover.

Prowadzone w kameralnych grupach przez Joannę Ogrodnik – autorytet świata beauty: międzynarodową trenerkę z zakresu makijażu permanentnego, prelegentkę krajowych i zagranicznych konferencji oraz jurorkę międzynarodowych mistrzostw PMU, która wykształciła wielu kursantów odnoszących sukcesy.

Czy to szkolenie jest dla mnie?

Jeżeli chcesz móc natychmiast korygować świeże pomyłki bądź też zgłaszają się do Ciebie klientki, które chcą poprawić nieudaną mikropigmentację – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nauczymy Cię jak bezpiecznie usuwać pigmentację, bez ryzyka blizn, z każdej okolicy twarzy – nawet powiek.

Co zyskam po szkoleniu?

  • Możliwość wprowadzenia nowej usługi.
  • Obszerną teorię dotyczącą usuwania makijażu permanentnego różnymi technikami.
  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności: nauczysz się jak właściwie stosować PMU Professional Remover – przebadany produkt łączący w sobie najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu, z którym będziesz osiągać satysfakcjonujące rezultaty i łagodnie usuniesz każdy makijaż permanentny bez względu na kolor pigmentu oraz jego skład.
  • Długoterminowe wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.
  • Zestawy startowe (5ml Silver ,5ml Gold, 5ml Carbonado), Kremy do pielęgnacji
  • Certyfikat uprawniający do zakupu produktów PMU Professional Remover.

Terminy najbliższych szkoleń

Szkolenie PMU PROFESSIONAL REMOVER

Zapytaj o termin

Liczba miejsc ograniczona!
Czas trwania
1 dzień
Ilość modelek
4
Cena
3000 zł